Avaleht Töötajad

Kontaktandmed

SA TÜ Kliinikum naistekliinik
L. Puusepa 8, 
51014 TARTU

Tel: +372 731 9100
(registeerimine)

Tel:  +372 731 9902
tööpäeviti 8-16 (sekretär)
Fax: +372 731 9904

e-post: naistekliinik@kliinikum.ee

Vaata kaarti

NAISTEKLIINIK Prindi
NAISTEKLIINIK
administratsioon

Aivar Ehrenberg 

direktor

  731 9901
5331 9901
aivar.ehrenberg@kliinikum.ee

Helle Karro 

kliiniku juhataja

  731 9903
5331 9903
helle.karro@kliinikum.ee

Pille Teesalu 

ülemämmaemand

  731 9929
5331 9929
pille.teesalu@kliinikum.ee

Eve Annov 

sekretär

  731 9902
731 9904
eve.annov@kliinikum.ee

günekoloogia osakond

Ülle Kadastik 

vanemarst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

  731 9952
731 9999
5331 9950
ylle.kadastik@kliinikum.ee

Vaalja Kroon 

vanemarst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

  731 9952
731 9998
5331 9952
vaalja.kroon@kliinikum.ee

Pille Soplepmann 

vanemarst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

  731 9999
731 9952
5331 9999
pille.soplepmann@kliinikum.ee

Liis Järva 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

  731 9995
liis.jarva@kliinikum.ee

Liis Kriisa 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

  731 9996
liis.kriisa@kliinikum.ee

Natalia Merirand 

arst-resident

 natalia.merirand@kliinikum.ee

Helen Reim 

arst-resident

  731 9985
helen.reim@kliinikum.ee

Katrina Sepp 

arst-resident

 katrina.sepp@kliinikum.ee

Ingrid Tideman 

vanemõde

  731 9954
731 9951
5331 9951
ingrid.tideman@kliinikum.ee

Julia Padar 

hooldusõde

  731 9954
julia.padar@kliinikum.ee

Larissa Botšanova 

operatsiooniõde

  731 9954
larissa.botsanova@kliinikum.ee

Antonina Tampel 

operatsiooniõde

  731 9961
antonina.tampel@kliinikum.ee

Nadežda Aleksandrova 

õde

  731 9954
nadezda.aleksandrova@kliinikum.ee

Larissa Botšanova 

õde

  731 9954
larissa.botsanova@kliinikum.ee

Ljubov Ivanova 

õde

  731 9954
ljubov.ivanova@kliinikum.ee

Marje Kraav 

õde

  731 9954
marje.kraav@kliinikum.ee

Tatjana Matvejeva 

õde

  731 9962
tatjana.matvejeva@kliinikum.ee

Ingrid Peterson 

õde

  731 9961
ingrid.peterson@kliinikum.ee

Maria Piunova 

õde

  731 9954
maria.piunova@kliinikum.ee

Anne Pukson 

õde

  731 9954
anne.pukson@kliinikum.ee

Niina Puusep 

õde

  731 9954
niina.puusep@kliinikum.ee

Zoja Serova 

õde

  731 9962
zoja.serova@kliinikum.ee

Piret Siniväli 

õde

  731 9962
piret.sinivali@kliinikum.ee

Jelena Spasova 

õde

  731 9962
jelena.spasova@kliinikum.ee

Koidula Trummer 

õde

  731 9962
koidula.trummer@kliinikum.ee

Jelena Kuznetsova 

hooldaja

  731 9961
jelena.kuznetsova2@kliinikum.ee

Irina Porossova 

hooldaja

 

Milvi Talma 

hooldaja

  731 9954

Olga Belova 

põetaja

 7319 9954
olga.belova@kliinikum.ee

Ona Berlin 

põetaja

  731 9954

Irina Guljajeva 

põetaja

  731 9954

Kristiina Helimets 

põetaja

  731 9954
kristiina.helimets@kliinikum.ee

Rita Konstantinova 

põetaja

  731 9954
rita.konstantinova@kliinikum.ee

Tiiu Laurits 

sekretär

  731 9953
731 9964
tiiu.laurits@kliinikum.ee

naistenõuandla

Terje Soots 

jurist

  731 9915
5331 9902
terje.soots@kliinikum.ee

Olav Sarv 

bioloog

 olav.sarv@kliinikum.ee

Anu Sikut 

bioloog

  731 9948
anu.sikut@kliinikum.ee

Anne Kirss 

vanemarst-õppejõud sisehaiguste erialal

  731 9944
5331 9944
anne.kirss@kliinikum.ee

Ursula Klaar 

vanemarst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

  731 9999
5331 9990
ursula.klaar@kliinikum.ee

Terje Raud 

vanemarst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

  731 9993
5331 9998
terje.raud@kliinikum.ee

Maie Väli 

vanemarst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

  731 9267
5331 9267
maie.vali@kliinikum.ee

Aivar Ehrenberg 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

  731 9901
5331 9901
aivar.ehrenberg@kliinikum.ee

Larissa Gontšarova 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

  731 9995
731 9922
5331 9996
larissa.gontsarova@kliinikum.ee

Ele Hanson 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

  731 9995
ele.hanson@kliinikum.ee

Viivi Heido 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

  731 9998
731 9952
viivi.heido@kliinikum.ee

Tiiu Hermlin 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

 731 9993
731 9952
tiiu.hermlin@kliinikum.ee

Kristin Jaigma 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

  731 9997
731 9952
kristin.jaigma@kliinikum.ee

Annemai Jallai 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

 annemai.jallai@kliinikum.ee

Maret Kaseväli 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

  731 9952
5331 9010
maret.kasevali@kliinikum.ee

Margit Klaassen 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

  731 9985
margit.klaassen@kliinikum.ee

Triin Kull 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

 triin.kull@kliinikum.ee

Made Laanpere 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

 made.laanpere@kliinikum.ee

Ilona Larina 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

 
ilona.larina@kliinikum.ee

Ilona Larina 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

 
ilona.larina@kliinikum.ee

Karmen Muhhina 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

  731 9996
731 9942
5331 9994
karmen.muhhina@kliinikum.ee

Lee Padrik 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

  731 9952
5331 9995
lee.padrik@kliinikum.ee

Kai Part 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

 kai.part@kliinikum.ee

Liisa Perk 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

 liisa.perk@kliinikum.ee

Anne Rohtmets 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

  731 9985
731 9952
5331 9941
anne.rohtmets@kliinikum.ee

Kristiina Rull 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

  731 9997
kristiina.rull@kliinikum.ee

Aire Sekavin 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

  731 9998
731 9999
5331 9993
aire.sekavin@kliinikum.ee

Aune Siller 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

  731 9997
731 9942
5331 9997
aune.siller@kliinikum.ee

Katrin Täär 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

  731 9942
katrin.taar@kliinikum.ee

Pille Vaas 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

  731 9990
731 9997
5331 9985
pille.vaas@kliinikum.ee

Maie Väli 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

  731 9267
5331 9267
maie.vali@kliinikum.ee

Rille Kelner 

arst-resident

  731 9922
rille.kelner@kliinikum.ee

Katrina Rakver 

arst-resident

 katrina.rakver@kliinikum.ee

Kati Sild 

arst-resident

 kati.sild@kliinikum.ee

Sven Tennisberg 

arst-resident

 sven.tennisberg@kliinikum.ee

Jelena Konošina 

vanemämmaemand

  731 9991
jelena.konosina@kliinikum.ee

Triinu Adlas 

ämmaemand

  731 9998
triinu.adlas@kliinikum.ee

Ragne Engaste 

ämmaemand

 ragne.engaste@kliinikum.ee

Krista Green 

ämmaemand

  731 9985
krista.green@kliinikum.ee

Anne Ilves 

ämmaemand

  731 9976
5331 9051
anne.ilves@kliinikum.ee

Maarja-Liisa Kaldamäe 

ämmaemand

 maarja-liisa.kaldamae@kliinikum.ee

Ellen Klaser 

ämmaemand

  731 9998
ellen.klaser@kliinikum.ee

Aivi Kull 

ämmaemand

  731 9993
aivi.kull@kliinikum.ee

Kersti Maala 

ämmaemand

  731 9993
kersti.maala@kliinikum.ee

Kersti Maala 

ämmaemand

  731 9993
kersti.maala@kliinikum.ee

Marge Mahla 

ämmaemand

  731 9996
marge.mahla@kliinikum.ee

Kadi Markus 

ämmaemand

  731 9985
kadi.markus@kliinikum.ee

Mariann Mänd 

ämmaemand

 mariann.mand@kliinikum.ee

Eda Neerut 

laborant

  731 9948
eda.neerut@kliinikum.ee

Inna Niukkanen 

ämmaemand

  731 9997
inna.niukkanen@kliinikum.ee

Svetlana Noga 

ämmaemand

  731 9997
svetlana.noga@kliinikum.ee

Margit Nuut 

ämmaemand

  731 9948
margit.nuut@kliinikum.ee

Tiivi Pihla 

ämmaemand

  731 9993
tiivi.pihla@kliinikum.ee

Tiivi Pihla 

ämmaemand

  731 9993
tiivi.pihla@kliinikum.ee

Ilme Pärn 

ämmaemand

  731 9923
731 9995
ilme.parn@kliinikum.ee

Gertrud Saage 

ämmaemand

  731 8182
gertrud.saage@kliinikum.ee

Jekaterina Zapevalova 

ämmaemand

  731 9923
731 9925
jekaterina.zapevalova@kliinikum.ee

Svetlana Tsarjova 

ämmaemand

  731 9923
731 9993
svetlana.tsarjova@kliinikum.ee

Ljudmilla Tuum 

ämmaemand

  731 9995
ljudmilla.tuum@kliinikum.ee

Anne Vassiljeva 

ämmaemand

  731 9999
anne.vassiljeva@kliinikum.ee

Eneli Viltmann 

ämmaemand

 eneli.viltmann@kliinikum.ee

Larissa Kovaltšuk 

õde

  731 9994
larissa.kovaltsuk@kliinikum.ee

Olga Nikulina 

õde

  731 9994
731 9994
olga.nikulina@kliinikum.ee

Pille Vallas 

õde

 pille.vallas@kliinikum.ee

Naatan Haamer 

hingehoidja

  731 9651
552 5024
naatan.haamer@kliinikum.ee

Tatjana Davõdik 

hooldaja

  731 9992

Natalja Dulskas 

hooldaja

  731 9992

Jelena Jagur 

hooldaja

 

Maari Mänd 

sekretär

  731 9976
maari.mand@kliinikum.ee

sünnitusosakond

Fred Kirss 

vanemarst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

  731 9920
5331 9920
fred.kirss@kliinikum.ee

Hiie Moks 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

  731 9923
5331 9942
hiie.moks@kliinikum.ee

Kadri Mägi 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

 kadri.magi@kliinikum.ee

Eva-Liina Ustav 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

  731 9995
5331 9992
eva-liina.ustav@kliinikum.ee

Doris Dmitrovski 

arst-resident

 doris.dmitrovski@kliinikum.ee

Olga Khrustaleva 

arst-resident

 
olga.khrustaleva@kliinikum.ee

Iveta Mikeltadze 

arst-resident

 

Annela Mõts 

arst-resident

  731 9613
annela.mots@kliinikum.ee

Julia Orsi 

arst-resident

 7319 9922
julia.orsi@kliinikum.ee

Janelle Suumann 

arst-resident

 janelle.suumann@kliinikum.ee

Katre Tennisberg 

arst-resident

 katre.tennisberg@kliinikum.ee

Aira Aleksejeva 

vanemämmaemand

 5331 9943
731 9943
aira.aleksejeva@kliinikum.ee

Sirje Kõvermägi 

vanemämmaemand

  731 9926
5331 9926
sirje.kovermagi@kliinikum.ee

Liina Annuk 

ämmaemand

  731 9925
731 9923
liina.annuk@kliinikum.ee

Riina Arike 

ämmaemand

  731 9942
riina.arike@kliinikum.ee

Karin Eilmann 

ämmaemand

 karin.eilmann@kliinikum.ee

Karin Eilmann 

ämmaemand

 karin.eilmann@kliinikum.ee

Ragne Engaste 

ämmaemand

 ragne.engaste@kliinikum.ee

Evelin Gross 

ämmaemand

  731 9923
731 9932
731 9925
evelin.gross@kliinikum.ee

Julia Guljajeva 

ämmaemand

  731 9923
julia.guljajeva@kliinikum.ee

Sirje Hellenurm 

ämmaemand

  731 9943
731 9940
sirje.hellenurm@kliinikum.ee

Mai Kangro 

ämmaemand

  731 9927
mai.kangro@kliinikum.ee

Elin Kannel 

ämmaemand

  731 9927
elin.kannel@kliinikum.ee

Merilin Karask 

ämmaemand

 merilin.karask@kliinikum.ee

Liisi Kokk 

ämmaemand

  731 9923
liisi.kokk@kliinikum.ee

Kersti Kurg 

ämmaemand

  731 9923
731 9925
kersti.kurg@kliinikum.ee

Eva Kuslap 

ämmaemand

  731 9923
eva.kuslap@kliinikum.ee

Karolin Köörna 

ämmaemand

  731 9923
karolin.koorna@kliinikum.ee

Raina Laugamets 

ämmaemand

  731 9923
raina.laugamets@kliinikum.ee

Laura Lauren 

ämmaemand

  731 9940
laura.lauren@kliinikum.ee

Margit Luiga 

ämmaemand

  731 9923
731 9925
margit.luiga@kliinikum.ee

Kadri Mahlapuu 

ämmaemand

 kadri.mahlapuu@kliinikum.ee

Kadri Mahlapuu 

ämmaemand

 kadri.mahlapuu@kliinikum.ee

Kätlin Mark 

ämmaemand

 katlin.mark@kliinikum.ee

Kätlin Mark 

ämmaemand

 katlin.mark@kliinikum.ee

Jana Meier 

ämmaemand

  731 9923
jana.meier@kliinikum.ee

Kaie Mikheim 

ämmaemand

  731 9923
kaie.mikheim@kliinikum.ee

Daisy Mogom 

ämmaemand

  731 9923
731 9925
daisy.mogom@kliinikum.ee

Kadri Märtin 

ämmaemand

  731 9923
kadri.martin@kliinikum.ee

Emily Naarits 

ämmaemand

  731 9923
emily.naarits@kliinikum.ee

Karilin Nemsitsveridze 

ämmaemand

 7319 9923
karilin.nemsitsveridze@kliinikum.ee

Svetlana Nilbe 

ämmaemand

  731 9927
svetlana.nilbe@kliinikum.ee

Ina Ossaar 

ämmaemand

  731 9923
731 9925
ina.ossaar@kliinikum.ee

Taissia Pahhomova 

ämmaemand

  731 9923
731 9925
taissia.pahhomova@kliinikum.ee

Liis Pall 

ämmaemand

  731 9925
731 9996
liis.pall@kliinikum.ee

Moonika Pedosk 

ämmaemand

  731 9925
731 9923
moonika.pedosk@kliinikum.ee

Bianka Peetson 

ämmaemand

  731 9940
bianka.peetson@kliinikum.ee

Aili Piir 

ämmaemand

  731 9923
731 9925
aili.piir@kliinikum.ee

Ülle Piiskoppel 

ämmaemand

  731 9923
731 9925
ulle.piiskoppel@kliinikum.ee

Enel Ploom 

ämmaemand

  731 9923
731 9925
enel.ploom@kliinikum.ee

Siiri Põllumaa 

ämmaemand

  731 9923
731 9925
siiri.pollumaa@kliinikum.ee

Maie Raitma 

ämmaemand

  731 9940
maie.raitma@kliinikum.ee

Maris Raude 

ämmaemand

  731 9923
731 9925
maris.raude@kliinikum.ee

Karin Rosenthal 

ämmaemand

  731 9923
karin.rosenthal@kliinikum.ee

Karin Rosenthal 

ämmaemand

  731 9923
karin.rosenthal@kliinikum.ee

Tiiu Saaroja 

ämmaemand

  731 9923
tiiu.saaroja@kliinikum.ee

Merle Seigo 

ämmaemand

  731 9940
merle.seigo@kliinikum.ee

Jekaterina Zapevalova 

ämmaemand

  731 9923
731 9925
jekaterina.zapevalova@kliinikum.ee

Helle-Mai Tabo 

ämmaemand

  731 9923
731 9925
helle-mai.tabo@kliinikum.ee

Pille Toode 

ämmaemand

  731 9923
731 9925
pille.toode@kliinikum.ee

Aire Täär 

ämmaemand

  731 9923
731 9925
aire.taar@kliinikum.ee

Margi Vaher 

ämmaemand

  731 9923
731 9925
margi.vaher@kliinikum.ee

Katrin Valgre 

ämmaemand

  731 9923
731 9925
katrin.valgre@kliinikum.ee

Galina Vasilieva 

ämmaemand

  731 9923
731 9925
galina.vassiljeva@kliinikum.ee

Riina Vigel 

ämmaemand

  731 9925
riina.vigel@kliinikum.ee

Häli Viilukas 

ämmaemand

  731 9923
731 9925
hali.viilukas@kliinikum.ee

Vaike Kuik 

hooldusõde

  731 9923
vaike.kuik@kliinikum.ee

Tea Piir 

hooldusõde

  731 8526
tea.piir@kliinikum.ee

Katrin Solman 

hooldusõde

 katrin.solman@kliinikum.ee

Inga Enkvist 

hooldaja

 inga.enkvist@kliinikum.ee

Jelena Kuznetsova 

hooldaja

  731 9925

Jelena Lagutina 

hooldaja

 jelena.lagutina@kliinikum.ee

Ljudmila Nikolajeva 

hooldaja

  731 9923

Birgit Ojakivi 

hooldaja

 

Heike Olevi 

hooldaja

 heike.olevi@kliinikum.ee

Merit Viira 

hooldaja

 merit.viira@kliinikum.ee

Evelin Aav 

põetaja

  731 9923
evelin.aav@kliinikum.ee

Helin Aavakivi 

põetaja

  731 9923
helin.aavakivi@kliinikum.ee

Kiira Ganitsõna 

põetaja

  731 9927
kiira.ganitsona@kliinikum.ee

Tatjana Gladkova 

põetaja

  731 9942

Irina Konstantinova 

põetaja

  731 9925

Kadi-Liis Reidla 

põetaja

 kadi-liis.reidla@kliinikum.ee

Kristina Sinyakova 

põetaja

 kristina.sinyakova@kliinikum.ee

Liivi Sulg 

põetaja

  731 9923
liivi.sulg@kliinikum.ee

Annika Švetsova 

põetaja

  731 9923
annika.svetsova@kliinikum.ee

Ülle Zimmermann 

põetaja

 ulle.zimmermann@kliinikum.ee

Kersti Tiitsa 

põetaja

  731 9925

Ene Massakas 

sekretär

  731 9905
ene.massakas@kliinikum.ee