Avaleht Naistenõuandla ja perekeskus
Naistenõuandla Prindi

IMG2449 nnErakorralist abi (verejooksu, tugevate valude jms korral) osutab naistenõuandlas valvearst. Esmalt pöörduge klienditeenindaja poole.

Tööpäevadel peale 19:00 ja puhkepäevadel on võimalik pöörduda naistekliiniku valvearsti  poole erakorralise meditsiini osakonnas (EMO).

 1. Naistearsti vastuvõtule võib registreeruda klienditeeninduse telefonil 7319 100 (8:00-18:00) ilma saatekirjata ja elukohast sõltumata.
 2. Enne esmast arstikülastust tuleb maksta visiiditasu. 
  Visiiditasu suurus on 5.00 EUR.
  Visiiditasu ei võeta:
  - naistearsti saatekirjaga
  - perearsti/ üldarsti korduva saatekirjaga
  - kliinikumi erialaarsti saatekirjaga
  - kliinikumi erialaarsti korduva konsultatsiooni talongiga
  - rasedatelt (v.a esmane visiit)
 3. Vastuvõtule tulles võtke kaasa isikut tõendav fotoga dokument.
 4. Patsiendid, kes ei ole haigekassas kindlustatud, tasuvad visiidi ja uuringute eest vastavalt kehtestatud hinnakirjale. Rasedad saavad ravikindlustuse pärast raseduse tuvastamist arsti poolt.
 5. Naistearsti vastuvõtule on järjekord 3 – 4 nädalat.
 6. Kui järjekorra pikkus Teid ei rahulda, võite kasutada tasulise vastuvõtu võimalust. Naistearsti tasulise vastuvõtu eesmärk on pakkuda alternatiivset arstiabi saamise võimalust neile, keda ei rahulda arsti jutule pääsemise ooteaeg. Patsiendi soovil on võimalik teostada ka üksikuid tasulisi meditsiiniuuringuid (nt ultraheli). Naistearsti esmase vastuvõtu tasu on 35 EUR, korduva visiidi tasu 25 EUR. Vastuvõtu hinna sisse kuuluvad läbivaatus, raviplaani koostamine, retsepti väljastamine ning lihtsamad analüüsid (vere- ja uriiniproov). Muude uuringute ja analüüside eest tuleb tasuda täiendavalt, seda ka siis, kui teil on kehtiv Haigekassa kindlustus. Tasulisele vastuvõtule saab aja kinni panna klienditeeninduse telefonil 7319 100 (8:00-18:00). Tasulise vastuvõtuga seoses tehtud kulutusi Haigekassa isikule tagantjärele ei hüvitata

 

Naistenõuandla ja perekeskuse juhataja:

dr. Pille Vaas

Telefon: 7 319 990

L. Puusepa 8, korpus G2, ruum 102

 

Naistenõuandla ja perekeskuse vanemämmaemand:

Jelena Konošina

Telefon: 7 319 991

L. Puusepa 8, Korpus G2, ruum 146