Üldkontakt

 

Apteek töötab: E-R 8-16


SA TÜ Kliinikum APTEEK
L. Puusepa 8,
51014 TARTU

Tel: +372 8303
Fax: +372 8302

 

töötajate kontaktid

PDF Prindi

Lugupeetud tooteesitlejad,

 

Kui soovite tulla TÜK Apteeki informatsiooni jagama, siis palun leppige see eelnevalt vastava isikuga kokku.

 

ametikoht                               
nimi                   
lauatelefon       
mobiiltelefon      
e-mail                            
direktor Irja Uiboleht 731 9556 53 319 556 irja.uiboleht@kliinikum.ee  
ostujuht Silvia Zirel 731 9549 53 319 549 silvia.zirel@kliinikum.ee 
vanemproviisor (valmistamine) Mari Kand 731 8357  53 319 555  mari.kand@kliinikum.ee 
vanemproviisor (logistika) Malle Määrmann 731 8301 53 318 301 malle.maarmann@kliinikum.ee  
õde (tarvikud) Egle Sarap-Nöps 731 9555   egle.sarap-nops@kliinikum.ee
kliiniline proviisor Jana Lass*
731 8333 53 318 333 jana.lass@kliinikum.ee  
kliiniline proviisor Marika Saar 731 8333 52 361 56
marika.saar@kliinikum.ee 
proviisor Anne-Grete Raadom* 731 8333 53 325 121 anne-grete.raadom@kliinikum.ee 

 

Viimati uuendatud Esmaspäev, 30 Oktoober 2017 11:54