Avaleht Töötajad

Kontaktandmed

SA TÜ Kliinikum Radioloogiakliinik

L. Puusepa 8, G.1.R
51014 TARTU

Registratuur E-R kl 8-17

tel: +372 7318 377

Info ja reg mammograafiale E-R kl 8-16

tel: +372 7319 411

Ülemõde tel: +372 7318 370

Kliiniku juhataja tel: +372 7318 300

e-post: radioloogia@kliinikum.ee

Vaata kaarti

RADIOLOOGIAKLIINIK Prindi
RADIOLOOGIAKLIINIK
administratsioon

Pilvi Ilves 

kliiniku juhataja

  731 8300
5331 8300
pilvi.ilves@kliinikum.ee

Terje Markus 

ülemõde

  731 8370
5331 8370
terje.markus@kliinikum.ee

Andrus Aavik 

füüsik

  731 8485
5331 8485
andrus.aavik@kliinikum.ee

Jana Kuremägi 

sekretär

  731 9660
jana.kuremagi@kliinikum.ee

Egle Mäekivi 

Tööettevõtulepinguline

 

angiograafia osakond

Toomas Hermlin 

vanemarst-õppejõud kardiovaskulaarkirurgia erialal

  731 8484
731 8480
731 8480
5331 8480
toomas.hermlin@kliinikum.ee

Jaan Eha 

arst-õppejõud kardioloogia erialal

  731 8484
5331 8403
731 8403
jaan.eha@kliinikum.ee

Alar Irs 

arst-õppejõud kardioloogia erialal

  731 8442
alar.irs@kliinikum.ee

Meelis Jakobson 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 8484
meelis.jakobson@kliinikum.ee

Kerli Lindlaan 

arst-õppejõud kardioloogia erialal

  731 8442
731 9359
kerli.lindlaan@kliinikum.ee

Sulev Margus 

arst-õppejõud kardioloogia erialal

  731 8484
sulev.margus@kliinikum.ee

Mehis Mikkel 

arst-õppejõud kardiovaskulaarkirurgia erialal

  731 8484
731 8484
731 8489
mehis.mikkel@kliinikum.ee

Maarja Maser 

arst-resident

 maarja.maser@kliinikum.ee

Oksana Bilinskaja 

operatsiooniõde

  731 9783
oksana.bilinskaja@kliinikum.ee

Maarika Jurs 

operatsiooniõde

  731 8484
maarika.jurs@kliinikum.ee

Gea Laagus 

operatsiooniõde

 gea.laagus@kliinikum.ee

Merlin Lodi 

operatsiooniõde

  731 8484
merlin.lodi@kliinikum.ee

Tiina Mark 

operatsiooniõde

  731 8484
tiina.mark@kliinikum.ee

Külli Rohtmets 

operatsiooniõde

  731 8484
kylli.rohtmets@kliinikum.ee

Karin Vahtra 

operatsiooniõde

  731 8484
karin.vahtra@kliinikum.ee

Ly Harkmann 

õde

  731 8489
731 8484
ly.harkmann@kliinikum.ee

Sirje Parv 

õde

  731 8484
731 8481
sirje.parv@kliinikum.ee

Riina Anslan 

radioloogiahooldaja

  731 8484
riina.anslan@kliinikum.ee

Tiina Pohla 

hooldaja

  731 8484
tiina.pohla@kliinikum.ee

Reet Tummi 

radioloogiahooldaja

  731 8484
reet.tummi@kliinikum.ee

Marika Gordon 

sekretär

  731 8481
marika.gordon@kliinikum.ee

radioloogiaosakond

Alvar Aasna 

füüsik

  731 8528
alvar.aasna@kliinikum.ee

Genadi Gorelašvili 

arst-konsultant

  731 8567
genadi.gorelashvili@kliinikum.ee

Nigul Ilves 

füüsik

 nigul.ilves@kliinikum.ee

Mait Nigul 

füüsik

  506 3519
mait.nigul@kliinikum.ee

Juhan Saaring 

füüsik

 5331 8366
juhan.saaring@kliinikum.ee

Meelis Leht 

vanemarst-õppejõud radioloogia erialal

 
731 8564
meelis.leht@kliinikum.ee

Mare Lintrop 

vanemarst-õppejõud radioloogia erialal

  731 9523
mare.lintrop@kliinikum.ee

Sulev Ulp 

vanemarst-õppejõud radioloogia erialal

  731 9412
sulev.ulp@kliinikum.ee

Karin Asser 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 9970
731 9971
karin.asser@kliinikum.ee

Luisa Dmitritšenko 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 8564
luisa.dmitritsenko@kliinikum.ee

Jaak Eller 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 8567
jaak.eller@kliinikum.ee

Marianna Frik 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 8565
marianna.frik@kliinikum.ee

Ele Hanson 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

  731 9995
ele.hanson@kliinikum.ee

Jüri Hirmo 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 8564
jyri.hirmo@kliinikum.ee

Pilvi Ilves 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 8300
5331 8300
pilvi.ilves@kliinikum.ee

Inna Justus 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 9514
inna.justus@kliinikum.ee

Vladimir Järv 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 8564
vladimir.jarv@kliinikum.ee

Gitana Kiudma 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 9413
gitana.kiudma@kliinikum.ee

Heleri Konik 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 9523
731 8564
heleri.konik@kliinikum.ee

Indrek Koovit 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 8564
indrek.koovit@kliinikum.ee

Jaanika Kumm 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 8564
jaanika.kumm@kliinikum.ee

Tiina Kuum 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 9413
tiina.kuum@kliinikum.ee

Maris Laipalu 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 9970
731 9971
maris.laipalu@kliinikum.ee

Ingrid Laur 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 8564
ingrid.laur@kliinikum.ee

Anu Leht 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 8360
5331 8360
anu.leht@kliinikum.ee

Dagmar Loorits 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 8564
dagmar.loorits@kliinikum.ee

Vahur Makke 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 8565
731 8988
vahur.makke@kliinikum.ee

Andreas Müürsepp 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 8564
andreas.muursepp@kliinikum.ee

Erki Parri 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 8564
erki.parri@kliinikum.ee

Merit Rajas 

arst-õppejõud radioloogia erialal

 merit.rajas@kliinikum.ee

Elina Reedi 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 8564
elina.reedi@kliinikum.ee

Anne Reppo 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 8564
anne.reppo@kliinikum.ee

Mare Riive 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 9970
731 9971
mare.riive@kliinikum.ee

Tiina Roostna 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 9117
tiina.roostna@kliinikum.ee

Aadu Simisker 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 8564
aadu.simisker@kliinikum.ee

Vello Sõgel 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 8564
731 8564
vello.sogel@kliinikum.ee

Helve Säre 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 9520
helve.sare@kliinikum.ee

Merle Šmutov 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 9117
merle.smutov@kliinikum.ee

Maksim Zagura 

arst-õppejõud radioloogia erialal

 maksim.zagura@kliinikum.ee

Aire Taube 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 8564
731 9117
aire.taube@kliinikum.ee

Valeri Tiganik 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 8564
valeri.tiganik@kliinikum.ee

Viive Tolpats 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 8564
viive.tolpats@kliinikum.ee

Tiiu Tomberg 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 8564
tiiu.tomberg@kliinikum.ee

Jaanus Torm 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 8567
jaanus.torm@kliinikum.ee

Tanel Torm 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 8564
tanel.torm@kliinikum.ee

Eva-Liina Ustav 

arst-õppejõud sünnitusabi ja günekoloogia erialal

  731 9995
5331 9992
eva-liina.ustav@kliinikum.ee

Jaak Vahi 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 8564
jaak.vahi@kliinikum.ee

Karin Veske 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 8564
karin.veske@kliinikum.ee

Irma Vlassova 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 9117
irma.vlassova@kliinikum.ee

Helen Alanurm 

arst-resident

 helen.alanurm@kliinikum.ee

Kadi Allika 

arst-resident

 kadi.allika@kliinikum.ee

Timo Alter 

arst-resident

  731 8564
timo.alter@kliinikum.ee

Julia Horeva 

arst-resident

 julia.horeva@kliinikum.ee

Martin Ilmjärv 

arst-resident

 martin.ilmjarv@kliinikum.ee

Merli Ilves 

arst-resident

 merli.ilves@kliinikum.ee

Norman Ilves 

arst-resident

 norman.ilves@kliinikum.ee

Jaan Katus 

arst-resident

 jaan.katus@kliinikum.ee

Liis Kärgenberg 

arst-resident

 liis.kargenberg@kliinikum.ee

Kristiina Langemets 

arst-resident

 kristiina.langemets@kliinikum.ee

Alo-Rainer Leheste 

arst-resident

 alo-rainer.leheste@kliinikum.ee

Hanna-Kristiina Liiva 

arst-resident

 hanna-kristiina.liiva@kliinikum.ee

Toomas Lillsaar 

arst-resident

 toomas.lillsaar@kliinikum.ee

Paula Reemann 

arst-resident

 paula.reemann@kliinikum.ee

Martin Reim 

arst-resident

 martin.reim@kliinikum.ee

Aivar Soomann 

arst-resident

 aivar.soomann@kliinikum.ee

Uku-Laur Tali 

arst-resident

 uku-laur.tali@kliinikum.ee

Marek Tiivel 

arst-resident

 marek.tiivel@kliinikum.ee

Stanislav Tjagur 

arst-resident

 stanislav.tjagur@kliinikum.ee

Annika Tähepõld 

arst-resident

  731 8253
annika.tahepold@kliinikum.ee

Liina Uudam 

arst-resident

 liina.uudam@kliinikum.ee

Birgit Vatter 

arst-resident

 birgit.vatter@kliinikum.ee

Artur Vetkas 

arst-resident

 
artur.vetkas@kliinikum.ee

Raul Õunapuu 

arst-resident

 raul.ounapuu@kliinikum.ee

Raili Nuiamäe 

vanemradioloogiaõde

 731 8562
5331 8562
raili.nuiamae@kliinikum.ee

Sigrid Avaste 

radioloogiaõde

  731 9113
731 9114
sigrid.avaste@kliinikum.ee

Niina Enno 

radioloogiaõde

  731 9116
niina.enno@kliinikum.ee

Tiiu Järve 

radioloogiaõde

  731 8566
tiiu.jarve@kliinikum.ee

Maie Kuusmann 

radioloogiaõde

  731 9414
maie.kuusmann@kliinikum.ee

Riina Leomar 

radioloogiaõde

  731 9970
731 9971
riina.leomar@kliinikum.ee

Heljo Mikkel 

radioloogiaõde

  731 8560
heljo.mikkel@kliinikum.ee

Tiiu Nõmmik 

radioloogiaõde

  731 9523
tiiu.nommik@kliinikum.ee

Krista Pille 

radioloogiaõde

  731 9114
krista.pille1@kliinikum.ee

Anu Ploom 

radioloogiaõde

  731 9886
anu.ploom@kliinikum.ee

Maret Päll 

radioloogiaõde

  731 9970
731 9971
maret.pall@kliinikum.ee

Annely Saareall 

radioloogiaõde

  731 9970
annely.saareall@kliinikum.ee

Ljubov Grištšenko 

õde

  731 8166
731 9116
ljubov.gristsenko@kliinikum.ee

Tiina Räni 

õde

  731 9116
tiina.toomsoo@kliinikum.ee

Olga Terep 

õde

  731 9414
olga.terep@kliinikum.ee

Sofia Gratšova 

abiradioloogiatehnik

 sofia.gratsova@kliinikum.ee

Genely Mänd 

abiradioloogiatehnik

 genely.mand@kliinikum.ee

Kaari Talvet 

abiradioloogiatehnik

 kaari.talvet@kliinikum.ee

Liivi Asukül 

hooldaja

  731 9116
liivi.asukul@kliinikum.ee

Tea Jantra 

radioloogiahooldaja

  731 8566
tea.jantra@kliinikum.ee

Helve Kallas 

hooldaja

  731 8987
helve.kallas@kliinikum.ee

Marje Kulla 

radioloogiahooldaja

  731 8477
marje.kulla@kliinikum.ee

Silva Ott 

radioloogiahooldaja

 silva.ott@kliinikum.ee

Kaire Piir 

radioloogiahooldaja

 kaire.piir@kliinikum.ee

Virve Pääslane 

radioloogiahooldaja

  731 8566
virve.paaslane@kliinikum.ee

Sirje Raiste 

radioloogiahooldaja

  731 8566
sirje.raiste@kliinikum.ee

Silvi Schmidt 

radioloogiahooldaja

  731 8477
silvi.schmidt@kliinikum.ee

Aida Simisker 

radioloogiahooldaja

  731 8377
aida.simisker@kliinikum.ee

Sirje Sitsi 

radioloogiahooldaja

  731 8566
sirje.sitsi@kliinikum.ee

Niina Šakirova 

radioloogiahooldaja

  731 9523

Kevin Aas 

radioloogiatehnik

  731 8528
kevin.aas@kliinikum.ee

Jaanika Aasmäe 

radioloogiatehnik

  731 8369
jaanika.aasmae@kliinikum.ee

Alvar Aasna 

radioloogiatehnik

  731 8528
alvar.aasna@kliinikum.ee

Evelin Akmentin 

radioloogiatehnik

  731 9116
evelin.akmentin@kliinikum.ee

Airi Aru 

radioloogiatehnik

  731 8528
airi.aru@kliinikum.ee

Sirje Burk 

radioloogiatehnik

  731 9970
sirje.burk@kliinikum.ee

Laine Elbe 

radioloogiatehnik

  731 8197
laine.elbe@kliinikum.ee

Galina Frik 

radioloogiatehnik

  731 8197
galina.frik@kliinikum.ee

Anna Ivask 

radioloogiatehnik

  731 9116
anna.ivask@kliinikum.ee

Angelika Järveveer 

radioloogiatehnik

  731 8528
angelika.jarveveer@kliinikum.ee

Triin Kasesalu 

radioloogiatehnik

  731 8368
triin.kasesalu@kliinikum.ee

Tiia Kuul 

radioloogiatehnik

  731 9514
tiia.kuul@kliinikum.ee

Signe Kännaste 

radioloogiatehnik

  731 9116
signe.kannaste@kliinikum.ee

Kristiina Käärik 

radioloogiatehnik

 kristiina.kaarik@kliinikum.ee

Sabiine Laur 

radioloogiatehnik

 sabiine.laur@kliinikum.ee

Taive Leis 

radioloogiatehnik

  731 8378
taive.leis@kliinikum.ee

Merike Liivakant 

radioloogiatehnik

  731 8197
merike.liivakant@kliinikum.ee

Ene Lubi 

radioloogiatehnik

  731 8197
ene.lubi@kliinikum.ee

Annika Luik 

radioloogiatehnik

  731 8566
annika.luik@kliinikum.ee

Marika Malm 

radioloogiatehnik

  731 8197
marika.malm@kliinikum.ee

Mare Mugra 

radioloogiatehnik

  731 8378
mare.mugra@kliinikum.ee

Laura-Liisa Muru 

radioloogiatehnik

  731 8566
laura-liisa.muru@kliinikum.ee

Janelle Märs 

radioloogiatehnik

  731 8566
janelle.mars@kliinikum.ee

Triin Noorhani 

radioloogiatehnik

 triin.noorhani@kliinikum.ee

Kristjan Noormets 

radioloogiatehnik

  731 8378
kristjan.noormets@kliinikum.ee

Imbi Ojaste 

radioloogiatehnik

  731 9412
imbi.ojaste@kliinikum.ee

Berit Olle 

radioloogiatehnik

  731 8528
berit.olle@kliinikum.ee

Sirje Parmas 

radioloogiatehnik

  731 8197
sirje.parmas@kliinikum.ee

Birgit Piir 

radioloogiatehnik

 birgit.piir@kliinikum.ee

Geili Ploom 

radioloogiatehnik

 geili.ploom@kliinikum.ee

Keio Polberg 

radioloogiatehnik

  731 8566
keio.polberg@kliinikum.ee

Eda Reinhold 

radioloogiatehnik

  731 9514
eda.reinhold@kliinikum.ee

Katrin Rästa 

radioloogiatehnik

  731 8368
katrin.rasta@kliinikum.ee

Greta Seim 

radioloogiatehnik

  731 8566
greta.seim@kliinikum.ee

Piret Sipria 

radioloogiatehnik

  731 8197
piret.sipria@kliinikum.ee

Krista Sõgel 

radioloogiatehnik

  731 8566
krista.sogel@kliinikum.ee

Mirel Takis 

radioloogiatehnik

  731 8566
mirel.takis@kliinikum.ee

Erika Tallo 

radioloogiatehnik

  731 9412
erika.tallo@kliinikum.ee

Triin Tenso 

radioloogiatehnik

  731 8197
triin.tenso@kliinikum.ee

Karine Tiik 

radioloogiatehnik

  731 8378
karine.tiik@kliinikum.ee

Maarja Truve 

radioloogiatehnik

  731 8369
maarja.truve@kliinikum.ee

Marit Ustav 

radioloogiatehnik

  731 8560
marit.ustav@kliinikum.ee

Helena Vahtel 

radioloogiatehnik

  731 8566
helena.lehtla@kliinikum.ee

Katrin Valgerist 

radioloogiatehnik

  731 8378
katrin.valgerist@kliinikum.ee

Natalja Vertjajeva 

radioloogiatehnik

 natalja.vertjajeva@kliinikum.ee

Liilia Vilja 

radioloogiatehnik

  731 8378
liilia.vilja@kliinikum.ee

Ele Virolainen 

radioloogiatehnik

  731 9412
ele.virolainen@kliinikum.ee

Liis Voitka 

radioloogiatehnik

 7318 3566
731 8470
liis.voitka@kliinikum.ee

Jelena Buratševskaja 

sekretär

  731 8377
jelena.buratsevskaja@kliinikum.ee

Kerly Järv 

Tööettevõtulepinguline

 kerly.jarv@kliinikum.ee

Caris Konik 

sekretär

  731 8377
caris.konik@kliinikum.ee

Sirje Küün 

sekretär

  731 9411
sirje.kyyn@kliinikum.ee

Signe Pärn 

sekretär

  731 8377
signe.parn@kliinikum.ee

Marika Samoškin 

sekretär

  731 8377
marika.samoskin@kliinikum.ee

Merike Samoškin 

sekretär

 merike.samoskin@kliinikum.ee

Kerli Vaher 

sekretär

 kerli.vaher@kliinikum.ee

nukleaarmeditsiini osakond

Dmitri Šutov 

füüsik

 dmitri.sutov@kliinikum.ee

Kai Ulst 

vanemarst-õppejõud radioloogia erialal

  731 8470
kai.ulst@kliinikum.ee

Tiina Kärner 

arst-õppejõud radioloogia erialal

  731 8473
tiina.karner@kliinikum.ee

Helle Kaljula 

õde

  731 8470
helle.kaljula@kliinikum.ee

Anari Põld 

õde

  731 8470
anari.pold@kliinikum.ee

Anne Oja 

radioloogiahooldaja

  731 8470
anne.oja@kliinikum.ee

Erle Eesmäe 

radioloogiatehnik

 7318 8470
erle.eesmae@kliinikum.ee

Epp Linnasmägi 

radioloogiatehnik

  731 8472
epp.linnasmagi@kliinikum.ee

Liis Voitka 

radioloogiatehnik

 7318 3566
731 8470
liis.voitka@kliinikum.ee